Sık Sorulan Sorular

Tasarımlarımız hakkında sık sorulan sorular aşağıda listelenmiştir.

Eğer sorularınıza aşağıdaki cevaplarda yanıt alamadığınızı düşünüyorsanız bizimle İletişim kurabilirsiniz.

 

Banka Eft / Havale

Sipariş Formu üzerinden siparişinizi ve ödeme yönteminizi seçip gönderdikten sonra, tarafımızdan size yollanacak ödeme bilgilerine istinaden ödemenizi siparişinizden önce yapabilirsiniz.

* Ödemenizi gönderdikten sonra, Ödeme Bildirim Formu'nu doldurarak tarafımıza bilgi verirseniz işlemleriniz hızlanacaktır, ödemeniz tarafımıza ulaşıp onaylandıktan sonra çalışmalarınıza başlanarak siteniz hızlı bir şekilde teslim edilecektir.

Not: Haftasonu yapacağınız Eft ödemeleriniz Pazartesi sabahı mesai saati başlangıcı ile işleme alınacağı için, haftasonu havale, bankamatik kartsız işlem seçeneklerini kullanmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır.

Temalarımız için her yıl yenilenen lisans ücreti ödemezsiniz! Alacağınız lisans ömürlüktür ve aynı alanadı için geçerlidir.

Temalarımız üzerinde gerek güncel ihtiyaçlar gerekse müşteri istekleri göz önüne alınarak ara ara sistem güncellemeleri yapılmaktadır. Tema sahibi müşterilerimiz ara sürüm içerisindeki bu güncellemelerden faydalanabilmektedirler. Yeni çıkan ana sürüm tasarımlar ek geçiş ücretine tabii olacaktır.

Fonksiyon dosyası haricinde yer alan tüm arayüz dosyaları açık kaynak olacak şekilde kodlanmıştır. Dolayısıyla tüm içeriği dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Bu konuda bir engel yada kısıtlama bulunmamaktadır

Genel sistem gereksinimleri için hostinginiz linux hosting olmalı ve güncel ioncube modülünün hostunuzda kurulu olması gerekmektedir. Php versiyonunuz php5.3, 5.4, 5.5 yada 5.6 olabilir. Ioncube ücretsiz bir şifre çözme yazılımıdır. Bununla alakalı bilgiyi hosting firmanızdan alabilirsiniz.

YUKARI
LiveZilla Live Chat Software